لایسنس ویندوز 11 - فروش قانونی ویندوز 10 اصل - مزایای ویندوز 8.1 اصل

افزودن به پسندها
آگهی شده در 1 هفته و 2 روز قبل

جزئیات خاص

شهر تهران
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله اقدسیه

توضیحات

همه چیز در مورد سیستم عامل ویندوز
سیستم عامل ویندوز یکی از محبوب ترین سیستم عامل ها محسوب میشود که در دسترس کاربران وجود دارد و افراد زیادی از آن استفاده می کنند. سیستم عامل زبان مشترک بین کامپیوتر و کاربران است تا بتواند دستورات را اجرا کند. این که چرا تا این اندازه سیستم عامل ویندوز محبوب شده است و در بین کاربران طرفداران زیادی پیدا کرده است, موضوعی است که در این مقاله به آن خواهیم پرداخت. در ادامه این مقاله از اولین نسخه ویندوزی که منتشر شد با شما صحبت خواهیم کرد تا آخرین نسخه ای که در اختیار کاربران قرار گرفته است؛ پس این مقاله جذاب را از دست ندهید و همراه ما باشید.
سیستم عامل ویندوز محصول شرکت مایکروسافت است که زبان مشترک کاربران و سیستم است, کاربرد ویندوز و ویژگی هایی که دارد, باعث شده است که تبدیل به محبوب ترین سیستم عامل شود.

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

اهمیت سیستم عامل در کامپیوتر
برای آن که بخواهید با کسی ارتباط برقرار کنید و از او چیزی درخواست کنید, نیاز است تا زبان یک دیگر را متوجه شوید؛ در صورتی که دو نفر زبان یک دیگر را متوجه نشوند, ارتباطی بین آن ها شکل نمی گیرد.
برای آن که بتوانید با کامپیوتر ارتباط برقرار کنید و با آن کار کنید و از سیستم بخواهید تا دستورات شما را اجرا کند, نیاز است تا با زبان کامپیوتر این ارتباط را برقرار کنید, این ارتباط با کمک سیستم عامل میسر است.
سیستم عامل این امکان را به شما می دهد که کار مدیریت حافظه, فرایند های کامپیوتری و دیگر نرم افزارها و سخت افزار های سیستم را مدیریت کنید و به همین دلیل است که سیستم عامل مهم ترین نرم افزاری است که بر روی کامپیوتر اجرا می شود.

به صورت کلی اهمیت سیستم عامل در سیستم به شرح زیر است:
• مدیریت کردن منابع سیستم مانند بخش پردازش مرکزی, درایوهای دیسک, حافظه, چاپگرها
• ایجاد کردن یک رابط کاربری
• اجرا کردن و ارائه خدمات برای نرم افزارهای کاربردی


https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

شرکت رایان نت (سهامی خاص) به عنوان اولین تامین کننده رسمی لایسنسهای اصلی محصولات مایکروسافت و تنها همکار تجاری رسمی مایکروسافت در ایران (Microsoft Partner) با سابقه فعالیت نزدیک به یک دهه در واردات عمده محصولات اورجینال مایکروسافت و همکاری با بیش از یکصد هولدینگ و سازمان دولتی, خصوصی و بین المللی شاخص و مطرح مستقر در ایران, مفتخر به ارایه تمامی محصولات نرم افزاری مایکروسافت به صورت مستقیم, با قیمت مناسب و بدون واسطه از طریق دفتر این شرکت (Talee Limited) در انگلستان به عنوان Partner & Solution Provider رسمی مایکروسافت می باشد. با توجه به حجم موجودی شرکت تمامی محصولات به صورت فوری تحویل داده میشوند و دارای پشتیبانی و گارانتی مادام العمر این شرکت و همچنین پشتیبانی فنی مایکروسافت میباشند, همچنین هیچ یک از محصولات ارایه شده توسط این شرکت از نوع OEM - Academic - Charity نبوده و تمامی محصولات با لایسنس Retail و یا Volume License معتبر و قابل استعلام از مایکروسافت ارایه می گردند.

https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

مایکروسافت لایسنس اولین تامین کننده رسمی لایسنس های محصولات مایکروسافت در ایران, ارایه دهنده لایسنس نسخه های مختلف لایسنس ویندوز 11, لایسنس ویندوز 10 , لایسنس ویندوز 7 و لایسنس ویندوز 8.1 با پشتیبانی و گارانتی مادام العمر این شرکت و پشتیبانی فنی مایکروسافت میباشند.

کلمات کلیدی:
لایسنس قانونی ویندوز 7 اصل - لایسنس قانونی ویندوز 8 اصل - لایسنس قانونی ویندوز 10 اصل - فروش نسخه نهایی ویندوز 11 - خرید ویندوز 11 اورجینال - فروش لایسنس ویندوز 8.1 - سریال ویندوز 11 - فروش قانونی ویندوز 10 - دانلود ویندوز 7 اورجینال - لایسنس ویندوز 11 - فروش قانونی ویندوز 10 اصل - مزایای ویندوز 8.1 اصل


https://microsoftlicense.com/fa/لایسنس-ویندوز-اورجینال

آدرس

تهران
تهران - اقدسیه - ضلع شمالی بزرگراه ارتش - پلاک 113 - طبقه 4