آموزش و ترجمه همه زبانها

افزودن به پسندها
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
تاریخ انتشار 3 ماه و 3 هفته پیش
آگهی دهنده

جزئیات آگهی

استان تهران
شهر تهران
محدوده شهری شرق

توضیحات

ما در آکادمی زبان ساینا با پرهیز از تبلیغات کاذب که به شیوه معمول موسسات کوچک و بزرگ تبدیل شده است، شما را به یادگیری مفهوم جدیدی
آکادمی زبان ساینا با ارائه شیوه های ویژه و البته استاندارد جهانی در حوزه آموزش زبانهای خارجی و با تاکید بر سیاست کیفی و نتیجه گرایی از بهترین متدهای آموزشی برای زبان آموزان استفاده می کند.

در قالب تیمی از متخصصین تحصیلکرده و باتجربه در حوزه مدیریت و آموزش با هدف آموزش شیوه درست آموزش زبان و بدون شعار و تبلیغات در کشور می باشد.

سیستم آموزشی موسسه آموزش زبان ساینا به صورت ترکیبی می باشد و از شیوه های مطلوب و رایج بین المللی در روش تدریس ترکیب شده و هر کدام در زمان مناسب خود در کلاس استفاده می گردد، به نحوی که از روش های کسل کننده و قدیمی که بیشتر بر روی دستور زبان و گرامر تمرکز دارد اجتناب گردیده است.

دوره های عمومی و تخصصی آکادمی زبان ساینا انعطاف پذیر بوده و شما می توانید دوره و یا حتی مهارت زبانی مورد علاقه خود را انتخاب نمایید.

 

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بهترتر هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد