اتوماسیون اداری هوشمند

افزودن به پسندها
آگهی شده در 2 هفته و 13 ساعت قبل

جزئیات خاص

شهر مشهد
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله سجاد

توضیحات

یک نرم افزار جامع اتوماسیون که کاغذبازی های سازمانی رو حذف میکنه و صفر تا صد اتوماسیون داخلی رو پوشش میده
همه مدیران علاقه دارند که سرعت انجام کارها و بازدهی سازمان خود را افزایش دهند. نرم افزار اتوماسیون اداری ( میزکار الکترونیکی ) اوج ابزاری مطمئن و کارآمد جهت نیل به اهداف سازمانی می باشد. مهمترین اهداف میزکار الکترونیکی اوج استفاده بهینه و دقیق از اطلاعات، افزایش بهره وری، سرعت انجام کار ها و بازدهی مطلوب فرایند های کاری کسب و کار شما می باشد.

*پیگیری درخواست ها

نرم افزار تماس پرداز اوج بر ارتباطات تلفنی سازمان شما نظارت می کند و با کنترل هوشمندانه تماس های از دست رفته را کاهش و به شما اطلاعات مفیدی برای پاسخگویی بهتر می دهد.

*حذف بروکراسی اداری

با ثبت تیکت از طرف همکاران و یا ثبت درخواست مشتریان می توانید در زمان مناسب به صورت سیستمی درخواست ها را پیگیری نمایید.

* سیستم نظر سنجی

ارتباط دو طرفه و هوشمندانه با مشتریان
تعریف نظر سنجی های مختلف از طریق فرم هایی از پیش تعیین شده یا به صورت شخصی سازی شده امکان تعامل شما با مشتریان را بیشتر نموده و باعث می شود نظرات مشتریان را به صورت طبقه بندی شده دریافت نموده و نسبت به نظرات آن ها پاسخ مناسب را ارائه کنید.

*مدیریت جلسات

یادآوری، پیگیری و ثبت نتایج جلسات
یکی از بزرگترین چالش های پیش روی سازمان ها مدیریت جلسات، پیگیری و مستند نمودن خروجی جلسات می باشد. نرم افزار میز کار الکترونیکی اوج این امکان را برای کاربران فراهم می کند تا ضمن ثبت جلسات نتیجه آن جلسات را هم به صورت یادداشت مستند نمایند و همچنین با سیستم اعلان ( یاد آوری خودکار و هوشمند ) زمان برگزاری جلسات هیچ جلسه ای را فراموش نخواهید کرد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما زیر در ارتباط باشید:

آدرس

خراسان رضوی
بولوار دستغیب، نبش دستغیب 35، مجتمع کامپیوتری تک، طبقه 4