نرم افزار ویژهتماس تلفنی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 2 هفته و 14 ساعت قبل

جزئیات خاص

شهر مشهد
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله سجاد

توضیحات

نرم افزار افزایش فروش هست که باعث افزایش بهروه وری در پرسنل میگردد و نظارت مدیران بر عملکرد پرسنل را به همراه دارد.

نرم افزار تماس پرداز اوج بر ارتباطات تلفنی سازمان شما نظارت می کند و با کنترل هوشمندانه تماس های از دست رفته را کاهش و به شما اطلاعات مفیدی برای پاسخگویی بهتر می دهد.

* بهبود ارتباط با مشتریان

شناسایی مخاطب قبل از اینکه پاسخ تماس تلفنی او داده شود یکی از نقاط عطف ارتباط با مشتریان به صورت تلفنی است. امکان شناسایی مشتری همراه با اطلاعات درج شده در پرونده او یکی مهمترین عواملی است که در بر قراری ارتباط با مشتری مهم می باشد.

* ارزیابی بهره‌ وری کارکنان

تماس پرداز اوج امکان گزارش‌گیری از تماس های کارکنان را دارد که سازمان‌ها با استفاده از آن می‌توانند بهره‌وری کارکنان را اندازه‌گیری و پایش کنند. کاربران می‌توانند معیارها را بر اساس ساعت، روز یا هفته بررسی کنند یا گزارش‌های خلاصۀ مدیریت تماس را بر مبنای داده‌های ساعتی مرور کنند.

*حفظ مشتریان

با ثبت اطاعات مشتریان توسط اپراتور های مجموعه در تماس پرداز اوج، اطلاعات با ارزشی از مشتریان شما در دسترس خواهد بود و همیشه ماندگار خواهد بود و با خروج هریک از پرسنل مجموعه اطلاعاتی که در ارتباط با مشتریان داشته اند.

*پیگیری درخواست های مشتری

با توجه به ثبت پرونده مشتری و امکان درج یادداشت تمامی درخواست ها و نیاز های مشتری ثبت و پس از آن قابل پیگیری می شود. با این امکان مشتری هیچ وقت فراموش نمی شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید

آدرس

خراسان رضوی
بولوار دستغیب، نبش دستغیب 35، مجتمع کامپیوتری تک، طبقه 4