مدیریت هوشمند شبکه اجتماعی کسب و کار شما

افزودن به پسندها
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
تلفن: 09137992902
تاریخ انتشار 2 ماه و 2 هفته پیش
آگهی دهنده

جزئیات آگهی

استان اصفهان
شهر اصفهان
محدوده شهری جنوب شرق

توضیحات

بدون داشتن برنامه و آشنایی با الگوریتم ها، “شبکه‌های اجتماعی” صرفا یک عبارت جذاب است!
بدون داشتن برنامه و آشنایی با الگوریتم ها، “شبکه‌های اجتماعی” صرفا یک عبارت جذاب است!

حضــور در شبـــکه های اجتمــاعی اهمیــت بسیار زیادی دارد. کسب و کارهای زیادی تنها از طـــریـق فعــالیـــت و تـــولیـــد محتــوا در شبــــکه های اجتمــــاعی محصـــولات و خـــــدمات خود را به فـروش می رسانند.البته مسئله فقط حضور نیست بلکه چگونگی فعالیت ما در شبکه های اجتماعی اهمیت دارد.

تولید محتوای با کیفیت می تواند مهم ترین راه برقراری تعــامـل و ارتباط بامخاطبان و درنهایت افــزایش فروش و بهبود برند کسب و کار ما محسوب میشود.

در شبکـــه‌ اجتمــــاعـــی اینستـــاگــــرام، همه‌ چیز بر اساس کیفیت محتوای شما تعیین می‌شود. اگر شما صفحه جذابی داشته باشد که محتوای آن مفید، با کیفیت و تاثیـرگـــذار باشد، کاربران با شما رابطـه بهتــر و بیشتری برقرار می‌کنند. اما اگر کیفیت پست‌های شمـا خـــوب نباشـد حتی با تبــــلیغـــاتی میــلیـــونــی نیز نتیجه ای نخواهید گرفت.

ما با ارائه آنالیـز های دقیـــق و کاربردی از رفتار کاربران اینستاگــرام، آشنایی با الگوریتم ها و تدویــن برنــامه زمـــانبدی دقیـــق، ارائه اطلاعات کاربـردی و ارائه راهکارهای مناسب نسبت به جذب مخاطب هدف اقدام می کنیم و با کـــاربــــران تعامل خواهیم کرد و باعث افزایش رضایت ، فروش و ارتباط با کاربران خواهیم کرد .

جهت مشاهده پکیچ مدیریت شبکه اجتماعی اینستاگرام و مشاوره می توانید با شماره ۰۹۱۳۷۹۹۲۹۰۲ تماس حاصل نماید.

آدرس


اصفهان - میدان فیض - خیابان فیض - جنب طلای یاقوت - ساختمان کاج - زنگ 5

 

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بهترتر هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد