روکش لاستیکی و تعمیر روکش انواع غلتک

افزودن به پسندها
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
تلفن: 031-33208401-2
تاریخ انتشار 1 ماه و 2 هفته پیش
آگهی دهنده

جزئیات آگهی

استان اصفهان
شهر اصفهان
محدوده شهری مرکز شهر

توضیحات

صنایع لاستیک سازی تکتاز صنعت از بدو تاسیس تا کنون در زمینه اجرای روکش انواع غلتکهای صنعتی با حداکثر قطر mm 2000 و طول mm 6000 فعال

در نقاط مختلف یک خط تولید ممکن است از غلتک ها استفاده شود.
روکش غلتک بعضاً وظیفه به حرکت در آوردن خطوط انتقال مواد را دارند و در پاره ای از صنایع برای مقاصد دیگری نظیر روکش کردن پارچه ها، چاب و یا حرکت دادن قطعات از نقطه ای به نقطعه دیگر استفاده می گردند.
در اکثر این غلتکها لازم است روکشی از جنس لاستیک جهت ایجاد اصطکاک لازم و نیز جلوگیری از سایش و یا خوردگی سطح درام غلتکها، اعمال گردند.
این عملیات طی یک فرآیند شناخته شده بر روی درام غلتک ها انجام گردیده و بسته به نوع مصرفی که از غلتک در نظر داریم می توان انواع روکش های مقاوم به سایش، مقاوم به مواد شیمیایی(اسیدها و قلیاها)، مقاوم به فشار ،مقاوم در برابر حرارت و برودت و غیره را اعمال نمود.
صنایع لاستیک سازی تکتاز صنعت از بدو تاسیس تا کنون در زمینه اجرای روکش انواع غلتکهای صنعتی با حداکثر قطر mm 2000 و طول mm 6000 فعالیتی بسیار چشمگیر داشته است.عمده فعالیت شرکت در این بخش تهیه روکش غلتکهای صنایع زیر می باشد.
-روکش غلتکهای صنایع فولاد و صنایع ذوب آهن
-روکش غلتکهای صنایع کارتن و کاغذ سازی
-روکش غلتکهای صنایع چاپ ،بسته بندی و نساجی
-روکش غلتکهای صنایع سیمان و لوله سازی
-روکش انواع چرخ های لیفتراک و فینیشر(ماشین آلات راهسازی و آسفالت)
روکش غلتکهای فوق با جنس رابرهایی از جمله SILICON,NBR,CR,EPDM,PBR,SBR,NR ،PU (پلی یورتان) و... بوده که بر حسب شرایط فیزیکی-شیمیایی (مقاومت در برابرسایش، حلالهای شیمیایی،اسیدها،حرارت،بنزین و..) جنس مورد نظر انتخاب و کامپاند مورد نظر بر اساس سختی حداقل طراحی می گردد.
بدیهی است عملیات تعمیر،سنگ زنی و شیارزنی بر روی سطح روکش غلتک بنا به سفارش مشتری انجام می گیرد.

آدرس


اصفهان - خیابان امام خمینی - بعد از شهرک قدس - روبروی اداره برق - قبل از کوچه 114 ( امام حسین )

 

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بهترتر هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد