فروش انواع تایمرهای دیجیتال و دستی

افزودن به پسندها
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
تلفن: 07132332044
تاریخ انتشار 4 روز و 23 ساعت پیش
آگهی دهنده

جزئیات آگهی

استان فارس
شهر شیراز
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله خیابان صورتگر

توضیحات

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقی

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور می باشد. یکی از لوازم پرکاربرد در محیط آزمایشگاه، محیط کار و منزل تایمر می باشد. زمان از مهمترین فاکتورها در تمامی کارها می باشد و در کارهای آزمایشگاهی زمان اهمیت بیشتری به خود می گیرد و در تمامی آزمایشات زمان یک فاکتور مهم و اساسی است. تایمرهای دیجیتال آزمایشگاهی دارای زمان سنج به صورت مثبت و زمان سنج منفی میباشد که با تنظیم زمانی تا حداکثر 60 دقیقه پس از اتمام زمان ، زنگ دیجیتالی آن به صدا در می آید .
این تایمر به طوری طراحی شده است که استفاده از آن را خیلی آسان نموده است به طوریکه با 3 کلید برجسته به راحتی تمام عملیات شروع ، توقف ، تنظیم دقیقه و تنظیم ثانیه میسر میباشد. تایمرهای دیجیتال بردو نوع هستند، تايمر ديجيتال(19ساعت و 59 دقيقه) و (99دقيقه و 59 ثانيه) که زمان سنج شمارش بالا / پایین (Count up/down) را دارا می باشند. ویژگی بسیار خوب این کرنومتر آزمایشگاهی این است علاوه بر بستن روی کمربند به دلیل داشتن آهنربای مغناطیسی به راحتی به دیواره اجسام فلزی مثل کوره ، یخچال و … می چسبد .
تایمرهای دستی نیز عملکرد بسیار ساده ای دارند در آزمایشگاه ها و آشپزخانه و ... قابل استفاده می باشد، تایمر 60 دقیقه مجهز به هشدار صوتی(آلارم) نیز می باشد .

امکان ارسال به تمام اقسا نقاط کشور فراهم است.

آدرس


شیراز خیابان صورتگر، بین چهار راه معدل و هدایت، حیان تجهیز

 

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بهترتر هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد