فروش انواع تایمرهای دیجیتال و دستی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 6 ماه و 3 هفته قبل

جزئیات خاص

شهر شیراز
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله خیابان صورتگر

توضیحات

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقی

شرکت تجهیزات آزمایشگاهی حیان تجهیز با کادری مجرب پیشرو در امر واردات و توزیع تجهیزات آزمایشگاهی و پزشکی و تجهیز آزمایشگاه های تحقیقاتی کشور می باشد. یکی از لوازم پرکاربرد در محیط آزمایشگاه، محیط کار و منزل تایمر می باشد. زمان از مهمترین فاکتورها در تمامی کارها می باشد و در کارهای آزمایشگاهی زمان اهمیت بیشتری به خود می گیرد و در تمامی آزمایشات زمان یک فاکتور مهم و اساسی است. تایمرهای دیجیتال آزمایشگاهی دارای زمان سنج به صورت مثبت و زمان سنج منفی میباشد که با تنظیم زمانی تا حداکثر 60 دقیقه پس از اتمام زمان ، زنگ دیجیتالی آن به صدا در می آید .
این تایمر به طوری طراحی شده است که استفاده از آن را خیلی آسان نموده است به طوریکه با 3 کلید برجسته به راحتی تمام عملیات شروع ، توقف ، تنظیم دقیقه و تنظیم ثانیه میسر میباشد. تایمرهای دیجیتال بردو نوع هستند، تايمر ديجيتال(19ساعت و 59 دقيقه) و (99دقيقه و 59 ثانيه) که زمان سنج شمارش بالا / پایین (Count up/down) را دارا می باشند. ویژگی بسیار خوب این کرنومتر آزمایشگاهی این است علاوه بر بستن روی کمربند به دلیل داشتن آهنربای مغناطیسی به راحتی به دیواره اجسام فلزی مثل کوره ، یخچال و … می چسبد .
تایمرهای دستی نیز عملکرد بسیار ساده ای دارند در آزمایشگاه ها و آشپزخانه و ... قابل استفاده می باشد، تایمر 60 دقیقه مجهز به هشدار صوتی(آلارم) نیز می باشد .

امکان ارسال به تمام اقسا نقاط کشور فراهم است.

آدرس


شیراز خیابان صورتگر، بین چهار راه معدل و هدایت، حیان تجهیز