فروش انواع دستگاه های پی اچ متر(pH متر) رومیزی ، پرتابل و قلمی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 6 ماه و 2 هفته قبل

جزئیات خاص

شهر شیراز
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله خیابان صورتگر

توضیحات

شرکت حیان تجهیز با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و ارتباط مستمر و مفید با مراکز علمی و تحقیقاتی، ارائه کننده انواع رفراکتومترهای

شرکت حیان تجهیز با بهره گیری از کادری مجرب و متخصص و ارتباط مستمر و مفید با مراکز علمی و تحقیقاتی، ارائه کننده انواع رفراکتومترهای پرکاربرد در صنعت صنایع غذایی و آزمایشگاهی می باشد. پی‌اچ سنج یا پی‌اچ متر(به انگلیسی: pH meter) وسیله‌ای الکترونیکی است که جهت سنجش میزان پی‌اچ (میزان اسیدی یا بازی بودن ماده) به کار می‌رود. این ابزار دارای الکترودهای خاصی است که با قرار دادن در مایع، عدد پی‌اچ آن را روی صفحه نمایشگر خود نمایش می‌دهد. دقت و سرعت این ابزار نسبت به شناساگرهای معمولی بیشتر می باشد. این دستگاه یکی از پرکاربردترین دستگاه ها در آزمایشگاه های تحقیقاتی، صنایع غذایی، گلخانه، پرورش ماهی و آکواریوم و .... می باشد. دستگاه pH متر در سه مدل رومیزی با دقت یکصدم و یک هزارم و پرتابل یا قلمی قابل حمل با دقت یکدهم و یکصدم موجود میباشد. استفاده از دستگاه بسیار آسان بود و دارای کالیبراسیون اتوماتیک می باشند. همراه با بافرهای کالیبراسیون.
پی اچ متر در هر رشته ای از علوم که با محلول سر و کار دارد، استفاده می شود. در رشته هایی مانند کشاورزی، صنایع آب و خالص سازی و در صنایعی مانند پتروشیمی، کاغذسازی، غذا، داروسازی، تحقیق و توسعه صنایع فلزات و غیره کاربرد دارد.

ارسال در سریع ترین زمان ممکن به اقسا نقاط کشور

آدرس: شیراز خیابان صورتگر، بین چهار راه معدل و هدایت، حیان تجهیز
تلفن تماس: 07132332044 و 07132346132 و 09174831909
وب سایت: www.hayyantajhiz.com

آدرس


شیراز خیابان صورتگر، بین چهار راه معدل و هدایت، حیان تجهیز