حل قطعی مشکل هوارسانی تحولی در سالن مرغداری

افزودن به پسندها
اطلاعات تماس
تلفن همراه: 09..........نمایش
تلفن: 09121731623
تاریخ انتشار 2 هفته و 1 روز پیش
آگهی دهنده

جزئیات آگهی

استان سمنان
شهر شاهرود
محدوده شهری مرکز شهر
محله فدک

توضیحات

اشکالات تنفسی درمرغ ونواقص نحوه تهویه واعمال هوای تازه به سالن های پرورش طیور همیشه از مشکلات اساسی و عملا لاینحل و از دغدغه

حل قطعی مشکل هوارسانی تحولی در سالن مرغداری

اشکالات تنفسی درمرغ ونواقص نحوه تهویه واعمال هوای تازه به سالن های پرورش طیور همیشه از مشکلات اساسی و عملا لاینحل و از دغدغه های صاحبان صنعت طیور جهان بوده است
مرغداران به این مشکلات به چشم یک بیماری مزمن می نگرند و عملا با آن می سوزند ومی سازند و با اینکه متخصصین راههای بسیاری را پیشنهاد و تجربه کرده اند ولی هنوز راه حل نهایی و قطعی و برون رفت از این مشکلات را نیافته اند.
اشکال در تنفس مرغ علاوه برایجاد التهابات وبیماری هاقادر است راندمان متابولیسم را در مرغ بشدت تحت الشعاع قرار دهد و ضریب تبدیل را بالا ببرد ودرنتیجه توجیه اقتصادی صنعت مرغداری را به خطر اندازد.
از اینرو مرغداران سالیان سال است که برای خلاص شدن از گازهای مزاحم داخل سالن مرغداری و تهویه و هوارسانی درست ، چشم براه یک تکنولوژی نوهستند تا مشکلشان را بطور قطعی حل نماید.
ما توانسته ایم با تکنولوژی بی نظیری که اختراع ماست به مشکلی که تاکنون حل شدن کامل آن آرزوی همه مرغداران در اقصی نقاط جهان بوده بطور کامل پایان دهیم وچنان هوایی به سالن مرغداری بدهیم که تاکنون صنعت مرغداری جهان هوایی اینچنین پاک و پراکسیژن و بدون گازهای مزاحم را در تاریخ خود تجربه نکرده است.
اختراع ما برای فارم های مر غ مادر و مرغ گوشتی ، تخم گذار و .........بوده و با استفاده از این تکنولوژی ما تحولی بسیار بزرگ را در جهت سلامت مرغ و کاهش قیمت تمام شده آن بوجود آوردیم.
www.poultrytop.com
تلفن ها 09121731623 و 09125722651 افنخاری

آدرس


فدک جنب راهنمایی
مشاهده روی نقشه

 

لطفا پیش از انجام معامله و هر نوع پرداخت وجه، از صحت کالا یا خدمات ارائه شده، به صورت حضوری اطمینان حاصل نمایید. بهترتر هیچگونه منفعتی از معامله شما نمی برد و مسئولیتی نیز در قبال آن ندارد