هود دیواری استیل صنعتی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 2 سال و 8 ماه قبل

جزئیات خاص

شهر تهران
محدوده شهری مرکز شهر

توضیحات

جنس
رویه های هود استیل از ورق های استیل نگیر و ضد زنگ و یا بسته به سلیقه مشتری از ورق های استیل 430 ضد خش تولید می شود. شاسی کشی هود به صورت پروفیل های استیل است که البته بسته به سلیقه شما مشتری عزیز می تواند از پروفیل های آهنی تولید شود.

طراحی
هود دیواری در طراحی های مختلفی تولید می شود. این محصول دارای یک لایه صافی و فیلتر است که روغن های غذا را جذب می نماید و از ورود آن ها به فن و سانترفیوژ جلوگیری می کند. این فیلتر ها قابل جداشن و شستشو هستند. هود ها دارای تعدادی فن یا سانترفیوژ هستند که کار مکش را انجام می دهند.

ابعاد
هود صنعتی استیل دارای اباعاد استاندارد با ارتفاع 45 سانتی متر و عرض 90 سانتی متر است و طول بسته به نیاز مشتری تغییر می کند

برای مشاوره و ثبت سفارش با شماره 09937111899 تماس بگیرید.


مزیت
استفاده از هود باعث می شود رطوبت و بخار محیط به بیرون رانده شود و این باعث می شود که طول عمر دستگاه ها و وسیله هایی که ممکن است در معرض رطوبت و بخار آب زنگ بزنند بالاتر می رود.
هود دیواری صنعتی
هود صنعتی استیل برای تهویه هوا کاربر دارد. هود صنعتی با مکش بوی غذا و رطوبت و بخار موجود در فضای آشپزخانه رستوران ، کیترینگ ، فست فودی و ... فضای اشپزخانه را تهویه می کند.

هود دیواری صنعتی رستوران, هود صنعتی دیوار, هود صنعتی با فیلتر استیل, هود آشپزخانه صنعتی دست دوم, هود آشپزخانه صنعتی, خرید هود صنعتی استیل, خرید هود آشپزخانه صنعتی دست دوم, خرید هود گالوانیزه دیواری صنعتی, خرید هود صنعتی گالوانیزه, خرید هود صنعتی با فیلتر استیل, تولید هود رستورانی, تولید هود دیواری صنعتی استیل من, تولید هود دیواری صنعتی رستوران, تولید هود استیل آشپزخانه, تولید هود صنعتی رستوران, فروش هود دیواری صنعتی رستوران, فروش هود مخصوص فست فود, فروش هود صنعتی بدون دود کش, فروش هود آشپزخانه رستوران استیل, فروش هود برای فست فود, قیمت هود و تهویه رستوران, قیمت هود آشپزخانه صنعتی دست دوم, قیمت هود فست فود, قیمت هود مرکزی و دیواری, قیمت هود صنعتی آشپزخانه,

آدرس

تهران
کیلومتر 18 اتوبان ساوه بعد از رستوران پاریز اکبر جوجه خیابان شهید حججی (وحدت سابق) کوچه عابدینی نژاد درب 4