کابینت زمینی استیل صنعتی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 2 سال و 8 ماه قبل

جزئیات خاص

شهر تهران
محدوده شهری مرکز شهر

توضیحات

جنس
این محصول از ورق های استیل ضد خش تولید می شود. بسته به نیاز شما مشتری عزیز این محصول می تواند با ورق های استیل ضد خش 430 که به استیل بگیر معروف است تولید شود و یا با استیل 304 ضد زنگ و نگیر تولید شود. مزیت تولید کابینت با استفاده از ورق های نگیر و ضد زنگ این است که در صورتی که این محصول به صورت طولانی مدت در معرض آب، رطوبت و یا بخار آب قرار گیرد دچار ضد زدگی و فرسودگی نمی شود.
کابینت زمینی استیل
این محصول در آشپزخانه های صنعتی برای نگهداری مواد غذایی، ظروف و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین این محصول می تواند به عنوان میزکار و میز تخته کار مورد استفاده قرار بگیرد.
کابینت دیواری استیل از جمله پرکاربرد ترین تجهیزات است که به دست تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من تولید می شود. تنوع بالای این محصول این امکان را به شما مشتری عزیز می دهد که در هر طرح و اندازه ای که مد نظر دارید کابینت خود را سفارش دهید. ما در استیل من آماده دریافت سفارشات شما در طرح و اندازه مورد نظر شما مشتری گرامی هستیم.

ساختار
همانطور که می دانید کابینت زمینی می تواند به عنوان میزکار نیز مورد استفاده قرار بگیرد. از این رو لازم است تا استحکام کافی داشته باشد. در زیر رویه این محصول یک لایه نئوپان قرار داده می شود که هم برای استحکام ضروری است و هم اینکه از صداهای ناخواسته جلوگیری می کند. در صورت تمایل شما مشتری عزیز از یک لایه PVC به جای نئوپان استفاده می شود که دوام و ماندگاری بالاتری دارد.

ابعاد استاندارد
همانند همه تجهیزات آشپزخانه صنعتی کابینت زمینی نیز دارای استاندرد در ابعاد است. ابعاد استانداردی که برای این محصول وجود دارد با عرض 65 سانتی متر است و طول های 100 ، 120 ، 150 و 190 سانتی متری برای طول در نظر گرفته می شود. نیز ارتفاع این محصول 90 سانتی متر است. البته شما می توانید در هر اندازه که مورد نیازتان است سفارش دهید.
سفارش
برای سفارش کافی است با شماره 09937111899 تماس بگیرید. تیم استیل من سفارشات شما را به سراسر کشور ارسال می نماید.

طراحی
کابینت زمینی می تواند به صورت مرکزی یا کناری طراحی شود. برای کشو ها نیز بسته به سلیقه شما مشتری گرامی می توان به صورت طبقاتی یا افقی طراحی نمود. نمای کابینت نیز کاملا به سلیقه و نیاز شما مشتری عزیز بستگی دارد. برای مثال می توان نما را به صورت نمای کانتر طراحی نمود و در خط سلف سرویس قرار داد. درب های کابینت می تواند به صورت کشویی یا لولایی طراحی شود

کابینت استیل صنعتی زمینی, آبچکان استیل کابینت, کابینت استیل آشپزخانه صنعتی, کابینت استیل, کابینت, خرید میز استیل کابینتی, خرید کابینت استیل, خرید کابنیت دیواری استیل, خرید کابینت زمینی صنعتی, خرید کابینت زمینی استیل صنعتی, تولید کابینت های صنعتی, تولید کابینت استیل ظروف, تولید کابینت آبچکان استیل ضد زنگ, تولید کابینت زمینی نگهداری ظروف, تولید کابینت آبچکان دو طبقه استیل, فروش کابینت صنعتی در تهران, فروش کابنیت صنعتی استیل من, فروش کابینت زمینی, فروش کابینت استیل زمینی, فروش کابینت زمینی صنعتی رستوران, قیمت کابینت زمینی فست فود, قیمت قفسه و کابینت و آبچکان استیل, قیمت آبچکان کابینت استیل, قیمت کابینت دیواری صنعتی, قیمت آبچکان ظرفشویی صنعتی,

آدرس

تهران
کیلومتر 18 اتوبان ساوه بعد از رستوران پاریز اکبر جوجه خیابان شهید حججی (وحدت سابق) کوچه عابدینی نژاد درب 4