کانتر گرم استیل صنعتی

افزودن به پسندها
آگهی شده در 2 سال و 8 ماه قبل

جزئیات خاص

شهر تهران
محدوده شهری مرکز شهر
نام محله شهریار

توضیحات

رویه
قسمت رویه دارای شیشه است و نیز در قیمت جلوی کانترگرم ریل قرار داده می شود.


جنس کانتر گرم
برای انتقال بیشتر گرما و جلوگیری از هدر رفت انرژی بدنه این محصول به صورت دو جداره و با عایق های پشم شیشه ساخته می شود.بدنه داخلی و خارجی از ورق های استیل بوده و بدنه داخلی بسته به سلیقه شما مشتری عزیز می تواند با ورق های گالوانیزه نیز طراحی شود.
کانتر گرم استیل صنعتی
از تجهیزات حرارتی درآشپزخانه های صنعتی است که وجود آن گاها بسیار ضروری است. این محصول برای گرم نگهداشتن مواد غذایی مورد استفاده می شود که این مواد غذایی در ظروف بنماری با ابعاد مختلف قرار می گیرند و در واقع با یک دستگاه امکان گرم نگهداشتن چندین نوع مواد غذایی فراهم می شود.

طبقه پایین کانتر
این طبقه بسته به نیاز شما مشتری عزیز می تواند به صورت کابینتی طراحی شده یا به صورت گرمخانه خشک طراحی شود.

محفظه ای که برای تعبیه لگن های بنماری در نظر گرفته شده است دارای شیر تخلیه است. در این محفظه آب قرار می گیرد و با بخار شدن آب مواد غذایی گرم نگهداشته می شود. انتقال گرما از این طریق باعث می شود حرارت به صورت یکنواخت پخش شود و از سوختن مواد غذایی جلوگیری می کند.

سوخت
سوخت این محصول به دو صورت است. برق و گاز اما شما مشتری گرامی در صورتی که این محصول را از تولید تجهیزات آشپزخانه های صنعتی استیل من خریداری نمایید می توانید کانتر گرم هم گازی و هم برقی یکجا داشته باشید. نو آوری صورت گرفته در طراحی این محصول منجر شده است تا شما با پرداخت هزینه یک محصول دو محصول را یکجا داشته باشد. شایان ذکر است که هم گاز شهری و هم کپسول قابل استفاده در این دستگاه است.

سفارش
برای سفارش این محصول کافی است با شماره 09937111899 تماس بگیرید.

ابعاد استاندارد
برای مشخص کردن ابعاد این محصول از تعداد لگن های بنماری قابل نصب روی کانترگرم استفاده می شود. اندازه استاندارد این محصول به صورت 2 لگن تا 5 لگن بنماری است.

تاپینگ چهار لگن دو جداره, تاپینگ گرم 4 لگن ارزان, گرمخانه غذا, کانتر گرم ۴ لگنه, هات بن ماری, خرید کانترگرم چهار لگن هتل, خرید کانترگرم آشپزخانه صنعتی, خرید تاپینگ گرم 4 لگن چرخ دار, خرید تاپینگ سرد و گرم, خرید گرمکن غذا چهار لگن آشکده, تولید گرمکن غذا چهار لگن آشکده, تولید هات بن ماری, تولید کانترگرم غذا, تولید تاپینگ گرم 4 لگن چرخ دار, تولید تاپینگ گرم رومیزی, فروش گرم خانه گرم و مرطوب, فروش تاپینگ گرم 4 لگن, فروش کانترگرم 4 لگن گازی, فروش گرمکن غذا 4 لگن دو گانه, فروش مرکز تاپینگ 4 لگن, قیمت تاپینگ سرد و گرم, قیمت گرمکن غذا چهار لگن دو گانه, قیمت تاپینگ گرم 3 لگن استیل من, قیمت گرمکن غذا چهار لگن سلف سرویس, قیمت تاپینگ دست دوم,

آدرس

تهران
کیلومتر 18 اتوبان ساوه بعد از رستوران پاریز اکبر جوجه خیابان شهید حججی (وحدت سابق) کوچه عابدینی نژاد درب 4